Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

kosiarki

Utworzony przez jola, 26 maja 2009 r. o 21:06
W innych sklepach też jest dostępny cały asortyment, a rzeczy nietypowe i tak nikt nie posiada na stanie, więc nie pieprz głupot. Firma podobno ma już spore długi..także nie ma co się spinać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma może i z tradycjami ale rządzi "Pani Babcia" bo szef to alkoholik i pantoflarz, wielki bogacz co siedział pare lat w USA i chlał Bacardi....Dla kierowcy,który bedzie jeżdził po Lublinie, szef ma urojenia że z miasta przywozi sie 3 tys. utargu...........to nie te czasy i szukaj gościu innych ogłoszeń o pracę bo popracujesz na próbnym bez rejestracji miesiąc i tak wylecisz bez niczego....to moja rada.   OMIJAĆ firme IRPOL SZEROKIM ŁUKIEM ! jako klienci i jako przyszli pracownicy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
więcej tam nie pojadę, szczególnie na Kraśnickie i Warszawskie do Irpolu. Poldek właściciel nerwus.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tak czytam te wszystkie wypowiedzi, to zastanawiam się czy to Wy mieszkacie na innej planecie, czy ja. Skąd takie podejście? Deb0308 - Sprawdz naszą stronę:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE POLECAM NAPRAW KOSIARKI PRZY ULICY MŁYŃSKIEJ W LUBLINIE. PISZE NA SZYLDZIE  NAPRAWA MASZYN OGRODNICZYCH , MASZYN DO SZYCIA, ITP.  Serwis mieści się w baraku/szopie. Osoba prowadząca warsztat bardzo nie miała, a ceny taniej zapłaciłem w serwisie na morcinka!!!! Gościu naciąga klientów niesamowicie. Więcej tam nie pójdę i wam tez nie polecam. Szkoda, że nie mamy uczciwych ludzi, jak widać dla ludzi się liczy tylko kasa. szkoda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolutnie odradzam,fatalny serwis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam serwisu przu ulicy Młyńskiej, Zepsuła mi się kosa spalinowa - zapłaciłem 100 zl mowie nie duzo jest ok, ale coś tam nie działało i gościu mi mówi, że chyba to cewka się zepsuła czy coś takiego nie pamiętam bo to było z rok temu, poznałem znajomego co sie zna na kosiarkach i mówie mu o tym, on zagląda i w śmiech - okazało się, że kable były przygniecione, a nie jakaś tam cweka, Mechanik z Młyńskiej powiedział że naprawa tej cawki to koszt 200-300 zl , a tu 5 min roboty. JUż tam nie pójdę i wszystkim odradzam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie sprawdzalem jakosci bo cena mnie odstraszyla 3 krotna przebitka w porownaniu do innych firm w lublinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informuję że Firma AS-SERVICE ul. Morcinka 10 Lublin, zmieniła swą siedzibę oraz nazwę. Aktualna nazwa i adres Firmy to:  AS-GARDEN  ul. Zemborzycka 44  20-445 Lublin. Tel. sklep: 81 748 91 16 , 693 688 117 Tel. serwis: 81 748 91 17 E-mail: as-garden.wiater@wp.pl ***as-garden.com.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...